Darmowa wysyłka od 300,00 zł - zakupy bez rejestracji

Wysyłka i zwroty

1.    Wysyłka zakupionego przez Klienta towaru następuje, z zastrzeżeniem punktów 2 i 3, następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

2.    W szczególnych wypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu o czym Klient jest niezwłocznie informowany przez Sprzedawcę.

3.    Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej specjalizującej się w dostarczaniu przesyłek wybranej przez Sprzedawcę dla potrzeb dostarczania towarów do Klientów na wskazany w formularzu zamówienia adres.

4.    Wybrany przez Klienta dowód zakupu jest mu wręczany za pomocą firmy kurierskiej na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres.

5.    Klient ma możliwość wskazania odmiennego adresu do wysyłki niż adres swojego miejsca zamieszkania.

6.    Dostawa Towarów jest możliwa wyłącznie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Sprzedawca nie będzie realizował jakichkolwiek zamówień, w których jako miejsce dostawy zostało określone miejsce (miejscowość) leżące poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru w sytuacji, gdy Klient podał niewłaściwy adres.

7.    Dostawa Towaru realizowana jest za pośrednictwem przedsiębiorców trudniących się zawodowo dostarczaniem przesyłek kurierskich.

8.    Po dostarczeniu towaru Klient powinien sprawdzić w obecności kuriera, czy paczka nie została uszkodzona. W sytuacji stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń Klient powinien sporządzić protokół szkody na formularzu kuriera, w którym wskaże powstałe uszkodzenia.